Ušní svíce "Šťastná hvězda" – složení stejné jako u tělových svící( bavlněné či lněné plátno, včelí vosk, kurkuma).

Je nástrojem přírodní medicíny, novodobého jakož to i starého lidového léčení, zakládající se na tisíciletých zkušenostech starobylých národů. Používali a používají je v Číně, Tibetu, Indii a Egyptě, ale znají je i američtí indiáni. Tato znovu objevená technika, prostředek a nástroj léčení je využívána už více než celé desetiletí a potvrzuje svoji blahodárnou účinnost i v našich podmínkách.

Lidské ucho je párový smyslový orgán sluchu a rovnováhy tvořený vnějším, středním a vnitřním uchem. Vnější zvukovody se průběžně zaplňují ušním mazem. Při nadměrné tvorbě ušního mazu, který může být příčinou mnohých obtíží jako je hučení, pískání, šum, nerovnováha ušního tlaku a pocit zalehlých uší, tento maz tuhne a snižuje sluchový vjem. V důsledku nesprávného čištění se ušní maz tlačí stále hlouběji do ucha.

Výsledkem vývoje posledních let je aromatizovaná svíčka, která slučuje mechanismus účinku aromaterapie a ušní svíčky. Vnitřní povrch těchto svíček se impregnuje přírodními éterickými oleji švýcarské firmy JUST. Aromaterapeutický a zvýšený účinek svíček se dociluje používáním následujících éterických olejů:

+ tee trea olej - potíže s močovým a pohlavním ústrojím, bolest kloubů, ekzémy, akné

+ olej 31 - široké spektrum použití - bolest kloubů, svalů, artritida, revma, odplavení únavy po námaze, sportu a těžké práci, prokrvení, dodání energie, uklidnění při stresu, proti bolesti hlavy, posílení imunitního systému, při nachlazení a rýmě

+ levandule - podporuje imunitu organismu tvorbou bílých krvinek, likviduje bakterie způsobující horečnatá onemocnění. Nasazuje se proto při obtížích dýchacího a zažívacího ústrojí (záněty, křeče, paraziti, plynatost), při venerických potížích, dezinfikuje ústní dutinu. Harmonizuje krevní tlak, zklidňuje rozbušené srdce a uklidňuje psychiku při nervovém vypětí, nespavosti, podrážděnosti, migrénách, depresivních stavech a epileptických onemocněních.