Zdravím všechny lidičky, co zavítali na tento web.

Pokud tělové svíce ještě neznáte, ráda vás s nimi a jejich použitím seznámím.

Pomocí tělových svící aktivujeme lymfatický systém a můžeme takto z organismu odstranit negativní bloky. Rovněž tím podpoříme přirozenou detoxikaci organismu a z těla se začnou vylučovat nahromaděné škodlivé látky. Také tím docílíme i pocitu klidu, harmonie a nastolíme ozdravující proces.

Působení tělové svíčky je opravdu harmonizační spojení tepla, světla a vůně. Je to silná kombinace, která je pro náš organismus, vystavený neustále se zvyšujícímu tlaku a stresu z našeho životního stylu, velice blahodárná. Terapii můžeme podpořit i pomocí naší fantazie, kde se snažíme docílit většího relaxačního účinku a tím se zvyšuje pozitivní dopad působení tělových svící. Aplikaci  podpoříme vhodně zvoleným prostředím, příjemnou hudbou a tlumeným světlem. To vše umocní působení. Při samotné aplikaci se snažíme zachovat klid a vyrovnanost.

A nyní něco o mě:

Přes automatickou kresbu, testování kyvadlem, mě oslovila právě výroba tělových svící, která může skloubit vše do jednoho celku.

Za poslední rok jsem poznala spoustu skvělých osůbek, které byly pro mne velkým přínosem, pomohly mi otevřít oči a  najít i svou intuicí ten správný směr.

Na těchto stránkách by si i laici měli dát dohromady, s čím je který orgán propojen a hlavně, že v jednoduchosti je síla.

Mé rozhodnutí ,,pohnout se dál" navodila nepřímo moje maminka, pro kterou jsem hledala alternativní léčbu na její zdravotní problémy. Postupně mě oslovovali známí, kamarádky a i můj mužíček si nechal svící ošetřit bolavé kolínko. Sice je to takový "nevěřící Tomáš“, ale v hlavě měl otázku..poslyš, to koleno mě nebolí, myslíš, že to může být tou svíčkou? Takže svíčky mi mizí a já můžu rychle dál vyrábět nové;-).

Cílovými uživateli jsou všichni, kteří chtějí své zdraví upevnit nebo zlepšit...cestu k lékaři či do lékárny již známe...

...teď se můžeme vydat jinou- alternativní cestou...

Moji věrní zákaznící získají bonusy a budou jistě spokojeni...

 3.10.2013 - zasvěcení do energií SHAMBALLA 1024 mistr/učitel.